Pousada Villarejo Guaruja
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Dit comfortabele Pousada Villarejo Guarujá hotel, gelegen op 20-minuten loopafstand tot de Parochie van Nossa Senhora de Fátima e Santo Amaro, is ingericht met tegelvloeren en biedt belangrijke voorzieningen zoals Wi-Fi en parkeerplaatsen. De herberg met 9 kamers, gelegen 300 meter verwijderd van het Enseada Strand, ligt ook in de buurt van Kiss & Fly.
De locatie aan het strand in de Enseada wijk biedt toegang tot het Acqua Mundo aquarium op 18 minuten wandelen vandaan. Gasten vinden Pousada Villarejo Guarujá binnen 7 km van het Fortaleza de Santo Amaro da Barra Grande. Met een verblijf in dit hotel hebben familiereizigers toegang tot het Aquarium van Santos op 15 minuten rijafstand. Het is binnen 50 km van het treinstation Pref Saladino naar de accommodatie.
Ze zijn uitgerust met privébadkamers.
Gasten kunnen genieten van een selectie van Zuid-Amerikaanse gerechten in het Quioske Aquarela gelegen op een paar stappen verwijderd van Pousada Villarejo.
- Locale bezienswaardigheiden
- Mirante do Morro da Caixa D’Água3420 km
- Praia do Tombo3978 km
- Mirante da Ponta das Galhetas3379 km
- Feirinha das Asturias3344 km
- Uitkijkpunt Morro da Caixa D'Agua3435 km
- Jardim Astúrias3327 km
- Ilha Pompeba1728 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas91 km
- Treinstations
- Maua42 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Zonneterras
- Barbecuefaciliteiten
Diensten
- Roomservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Pousada Villarejo Guaruja hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 20 minuten om in het stadscentrum van Pousada Villarejo Guaruja hotel te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Congonhas van Pousada Villarejo Guaruja hotel?
Congonhas luchthaven en Pousada Villarejo Guaruja hotel zijn gescheiden door een 95 km afstand. - 🚗
Waar kunnen we onze auto parkeren in Pousada Villarejo Guaruja hotel?
Pousada Villarejo Guaruja hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in dit hotel in Guarujá uitchecken?
Klanten van dit hotel in Guarujá moeten tot 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit hotel in Guarujá?
De gemiddelde prijs van een kamer in dit hotel in Guarujá is $58. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in Pousada Villarejo Guaruja hotel?
Pousada Villarejo Guaruja hotel biedt Standaard Familie Kamer met een Queen Size Bed, Familie Kamer met een King Size Bed en Standaard Vierpersoonskamer om eruit te kiezen.